Novice

Na več kot 1.100 naslovov smo poslali brezplačen izvod Unescove Deklaracije o načelih strpnosti

V sklopu našega nepridobitnega projekta promocije strpnosti »Mi smo ZA STRPNOST!« smo na več kot 1.100 naslovov vsem slovenskim vrtcem, osnovnim šolam, srednjim šolam, fakultetam in ljudskim univerzam za novo šolsko leto pred kratkim za posebno svečano darilo poslali brezplačen izvod slavnostne izdaje Unescove Deklaracije o načelih strpnosti s spremno besedo predsednika Republike Slovenije in varuhinje človekovih pravic ter s častnim spremnim dopisom ministrice za izobraževanje, znanost in šport, dr. Maje Makovec Brenčič.

Vsem našim vzgojno-izobraževalnim ustanovam želimo, da jim bo ta Unescova Deklaracija s svojim plemenitim človekoljubnim sporočilom pomagala pri njihovem pomembnem poslanstvu in delu otroki in mladostniki, ki so naša prihodnost.

 

0