Sprejem pri državni sekretarki na Ministrstvu za gospodarski razvoj in tehnologijo

Turneja strpnosti pri državni sekretarki na ministrstvu za gospodarski razvoj in tehnologijo, ge. Evi Štravs

Predstavnika Izobraževalnega centa Eksena dr. Nejc Jelen (vodja projekta Mi smo ZA STRPNOST! in avtor prevoda Deklaracije o načelih strpnosti) ter glasbenik SoulGreg Artist (ambasador strpnosti) sta se v ponedeljek, 27. 3., udeležila uradnega sprejema pri državni sekretarki na Ministrstvu za gospodarski razvoj in tehnologijo ge. Evi Štravs Podlogar in ji v podporo strpnosti svečano poklonila in predstavila našo slavnostno tiskano knjižico s prvim slovenskim prevodom Unescove Deklaracije o načelih strpnosti ter Deklaracije o kulturni raznolikosti.in predstavila naša prizadevanja za dvig strpnosti v družbi.

»Strpnost je vrlina, ki omogoča mir in prispeva k nadomestitvi kulture vojne s kulturo miru.«
(Deklaracija o načelih strpnosti, UNESCO)

#MiSmoZaStrpnost

0