Sprejem pri predsednici Zveze študentskih klubov Slovenije, g. Partriciji Premrov

Turneja strpnosti pri predsednici Zveze študentskih klubov Slovenije

Predstavnika Izobraževalnega centa Eksena dr. Nejc Jelen (vodja projekta Mi smo ZA STRPNOST! in avtor prevoda Deklaracije o načelih strpnosti) ter glasbenik SoulGreg Artist (ambasador strpnosti) sta se danes udeležila uradnega sprejema pri predsednici Zveze študentskih klubov Slovenije Patriciji Premrov in ji v podporo strpnosti svečano poklonila in predstavila našo slavnostno tiskano knjižico s prvim slovenskim prevodom Unescove Deklaracije o načelih strpnosti ter Deklaracije o kulturni raznolikosti ter predstavila naša prizadevanja za dvig strpnosti v družbi. Srečanja se je udeležil tudi Matej Šavs, drugi član predsedstva ŠOS.

#MiSmoZaStrpnost

0