Sprejem pri predsedniku Študentske organizacije Slovenije, g. Aleksandru Spremu

Turneja strpnosti pri predsedniku študentske organizacije Slovenije

Predstavnika Izobraževalnega centa Eksena dr. Nejc Jelen (vodja projekta Mi smo ZA STRPNOST! in avtor prevoda Deklaracije o načelih strpnosti) ter glasbenik SoulGreg Artist (ambasador strpnosti) sta se v ponedeljek, 27. 3., udeležila uradnega sprejema pri predsedniku Študentske organizacije Slovenije g. Aleksandru Spremu in mu v podporo strpnosti svečano poklonila in predstavila našo slavnostno tiskano knjižico s prvim slovenskim prevodom Unescove Deklaracije o načelih strpnosti ter Deklaracije o kulturni raznolikosti ter predstavila naša prizadevanja za dvig strpnosti v družbi. Srečanja se je udeležil tudi g. Nassim Djaba, predsednik Študentske organizacije Univerze na Primorskem.

#MiSmoZaStrpnost

0